باتوجه به اینکه تعداد زیادی کتاب در حوزه ی آموزش موسیقی به زبان های مختلف موجود است خیلی از دوستان به دنبال خود آموزی فراگیری موسیقی هستند و این عطش خیلی خوب است اما بد نیست در اینجا به عواقب این نوع فراگیری موسیقی بپردازیم:
فراگیری موسیقی خودآموز یا با استاد کدام بهتر است!کدوم کتاب بخونم؟(ازسینابپرس)
فراگیری موسیقی خودآموز یا با استاد کدام بهتر است!

آمورش موسیقی از پایه کلیک کنید
از آنجا که شخصا هم تجربه خود آموز را داشته ام و هم تجربه ی یادگیری موسیقی نزد اساتید حرفه ای و تا به امروز افتخار شاگردی اساتید بزرگی را داشته ام که سهم بسزایی در درک موسیقی من داشته اند. میخواهم کمی راجع به معایب خودآموزی یادگیری موسیقی صحبت کنم درواقع تجربه ی خودم را با شما به اشتراک بگذارم. در ویدئو مفصل به این موضوع پرداخته ام.
کدوم کتاب بخونم؟
خیلی از دوستان به من پیام می دهند که لطفا به من کتابی را معرفی کنید تا خودم یادبگیرم. واقعیت این است با وجود این که این همه کتاب در زمینه ی فراگیری موسیقی وجود دارد اما هیچ کدام را بدون استاد به شما توصیه نمی کنم! دوستان زیادی وقتی با این دیدگاه وارد دوره های من می شوند تفاوت خودآموز و با استاد یادگرفتن را به خوبی می فهمند که واقعا بعضی چیزها در کتابها نوشته نمی شود!
اولین و شاید محکم ترین دلیلم این است که شاید شما با خواندن چند سطر از یک کتاب موسیقی چیزهایی را بفهمید اما در واقع از آنجا که کسی بالا سرتان نیست که به شما بگوید برداشتتان درست است یا اشتباه احتمال اینکه خیلی از مفاهیم عمیق و اساسی را به اشتباه برداشت کنید بسیار بسیار بالا است!

علت محبوبیت سایت موزیکال ایکس وای زِد

بررسی ساختاری و تاریخی موسیقی دوره ی کلاسیک

مزیت های یادگیری موسیقی با ساز پیانو

موسیقی ,فراگیری ,کتاب ,استاد ,خودآموز ,کدام ,فراگیری موسیقی ,با استاد ,استاد کدام ,بهتر است ,کدام بهتر ,فراگیری موسیقی خودآموز

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هیئت محمد رسول الله شیروان دانلود رایگان فیلم های جدید نقد های درخواستی فیلم و سریال از شما یادگیری آسان است. بررسی کامل سریال دل وب سایت مهدیه افشاری نیا فارکس حرفه ای نسل طوفان بـه همیـن سـادگی پیمان با مردم